Вірність. Жертва. Місія в житті Василіянського чину

5 серпня отці Василіяни розпочали представлення програми «Вірність. Жертва. Місія», яка присвячена 400-літтю від заснування Василіянського Чину Святого Йосафата. Програма відбувалася в рамках VІ всеукраїнської прощі до Крилоса

Історичний екскурс відносно заснування Василіянського Чину, мотиви та завдання Чину, а також його хронологічний розвиток та пояснення значення герба отців Василіян, у творчій та цікавій формі, представив на початку програми паломникам о. Йосафат Хаймик, ігумен монастиря Царя Христа у м. Івано-Франківську, а також отці та брати Чину Василія Великого. Супроводжували розповіді про Василіянський Чин графічні слайди, за допомогою яких молільники змогли краще пережити історію та життя даного Чину.

Опісля отці Василіяни заспівали пісні присвячені Митрополиту Андрею Шептицькому та Дрогобицьким мученикам. Однак, співали не тільки священики, а й усі паломники, що спільно з обласним оркестром «Квадро кордо» вивчили величні пісні Чину Василія Великого, такі як «Пісню Слави заспіваймо…».

На завершення представлення програми, аніматори парафії Царя Христа, у творчий та енергійний спосіб разом з присутніми затанцювали банси, тим самим ще раз прославили Бога за дар Василіянського Чину. Відтак усі прочани отримали особливий відпуст, що наданий Василіянському Чину Папою Римським у зв'язку з 400-літтям його заснування. Після чого молільники мали можливість приступити до Таїнства Покаяння.

За матеріалами: ugcc.if.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар