Василіянський храм Пресв. Трійці взяв участь у програмі «Ніч культури» у м. Вільнюс

Цього року храм Пресвятої Тройці Отців Василіян у Вільнюсі (Aušros Vartų, 7A) вперше взяв участь у програмі «Ніч культури», яка 16 червня 2017 року проходила у Вільнюсі. В цілому в місті відбулося близько півтори сотні різних культурних заходів. Участь у цій події взяв і монаший хор «Deisis» Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. Митрополита Йосифа Велямина Рутського.

У рамках проведеня заходу «Ніч культури» 16 червня 2017 року, у програмі «Labas rytas» («Доброго ранку») на литовському телебаченні LRT відбулася презентація монашого хору «DEISIS», який прибув до Вільнюса з України для участі в цьому заході.

Під час прямого ефіру учасники хору «DEISIS» виконали кілька творів із свого репертуару та запросили мешканців і гостей міста та всіх охочих взяти участь у культурному, духовному дійстві.

Програма  «Ніч культури» у храмі Пресвятої Тройці розпочалася о 19:00 год. Серед виконавців, які наповнили храм Пресвятої Тройці своїм мелодійним співом, були: монаший хор Василіянського інституту «DEISIS», Роман Коляда – український піаніст-імпровізатор, композитор, журналіст, радіо- та телеведучий, поет, диякон УПЦ КП; Елбе Гая Гайтанжі, шестирічна вокалістка з Вільнюса; Жанна Лупенко, восьмирічна співачка з м. Севастополя, Україна; Далія Тарайліене, співачка з Вільнюса.

О 22:00 год. струнний квартет «Хордос» представив програму «Нічні метаморфози».

Під час програми «Ніч культури» у Вільнюсі відбуваються концерти фортепіанної музики, кіноперегляди, поетичні читання, виступи хорів і сучасних виконавців. Більше 20 музеїв литовської столиці відкривають для жителів і гостей міста свої двері в ці нічні години. Відвідувачам пропонують переглянути діючі експозиції, влаштовують концертні програми та екскурсії. Для зручності гостей у місті курсують нічні автобуси.

За матеріалами: osbm.info

Фото: FB Juozas Valiušaiti

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар