У Вільнюському храмі «Пресвятої Тройці» відбулися святкування знагоди празника св. священномученика Йосафата

У суботу, 14.11.2015 р. Б. у Вільнюському храмі "Пресвятої Тройці" відбулися святкування знагоди празника св. священномученика Йосафата архиєпископа Полоцького, на якого честь названий монастир.

Архиєрейську Святу Літургію очолив преосвященніший владика Іриней Білик, ЧСВВ, канонік папської базиліки "св. Марії Більшої" у Римі. З ним співслужили: високопреосвященніший архиєпископ Педро Лопес Квінтана, апостольський нунцій в Литві, високопреосвященніший владика Гінтарас Грушас, архиєпископ і митрополит Вільнюський РКЦ, о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ, Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні, архимандрит о. Сергій Гаєк, апостольський візитатор для греко-католиків у Білорусі, а також інші священики, які прибули з України, Литви і Білорусі. Літургію співали брати-студенти ВІФБС з Брюхович.

Важливою подією було те, що преосвященніший владика Іриней привіз із Риму мощі св. священномученика Йосафата для храму оо. Василіян. Також перед Літургією преосвященніший владика Іриней освятив новий тетрапод, на який пожертву зробила одна парафіянка з родиною із Вільнюса.

Після Літургії із словом звернулися: апостольський нунцій в Литві високопреосвященніший архиєпископ Педро, архиєпископ Вільнюський високопреосвященніший владика Гінтарас, владика Іриней, о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ, о. Сергій Гаєк, п. Діана Варнайте, директор історичного департаменту при міністерстві культури у Литві та о. Павло Якимець, ЧСВВ, який подякував всім гостям, які прибули на святкування.

 Повідомив: о. д. Йосафат Попович, ЧСВВ

Фото-відео: о. д. Іпатій Ващишин, ЧСВВ

https://www.youtube.com/watch?v=gkJKDlJlqVg&feature=youtu.be

 

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар