У Василіянському інституті відбулося відкриття навчального року

У п’ятницю, 8 вересня в монашому домі отців Оріоністів у Львові відбулося відкриття навчального року, на якому були присутніми студенти та настоятелі ченців василіян та редемптористів – студентів Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського. Також у цей день відбулася подія відновлення монаших обітів брата Йосафата Лацюги, СБП.

Після Божественної Літургії отець ректор Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ привітав усіх з початком навчального року. Він зазначив, що традиція навчання для ченців, яка була запроваджена св. Йосафатом та митрополитом Йосифом Велямином Рутським на благо Церкви практично не змінилася. Тож усі студенти є продовженням історії. «Ми покликані нести знання Бога для Його люду», – підкреслив о. Пантелеймон. На закінчення усі студенти отримали благословення на вдале проведення навчального року та були окроплені свяченою водою.

Додамо, що цього року Василіянський інститут нараховує 62-ох братів-студентів із трьох вищезазначених Чинів і згромаджень УГКЦ.

Джерело: vifbs.in.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар