Протоігумен о. Йоан Школик взяв участь у молитві перед мощами св. Партенія

З 12 по 19 серпня у храмі Христа Царя, що при василіянському монастирі у Івано-Франківську перебувають мощі мученика Партенія. Нетлінне тіло святого було привезене сюди із Жовківського монастиря. Кожного дня тут відбувається молитва в різних наміреннях.

Cереда, 16 серпня стала днем молитви за благословення для представників законодавчої, виконавчої й судової влади. Участь у богослужіннях взяв участь Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя о. Йоан Школик, ЧСВВ, який очолив Божественну Літургію. Йому співслужили о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, о. Никодим Гуралюк, ЧСВВ, а також о. Тарас Галавай, настоятель української громади в Мантові, що в Італії. Святу Літургію співав хор «Церковні дзвони» церкви Пресвятого Серця Христового монастиря Сестер Василіянок.

У богослужіннях взяли участь представники влади: Руслан Марцінків – мер міста, Володимир Федорак – начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА, судді, адвокати та працівники Міністерства Юстиції.

Традиційно опісля Літургії отці соборно відслужили Молебень до святого мученика Партенія та продовжили шостий день дев’ятниці в якій йшлося про св. Партенія як безвідмовного помічника у всіх потребах. В кінці настоятель монастиря і парох о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, звернувся до всіх вірних із подячний словом та закликом до молитви за нашу владу.

«Святий Партеніє! Ласкаво просимо тебе, не відкинь наших прохань, але випроси у Бога всі потрібні ласки для нас!»

За матеріалами: osbm.if.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар