Престольний празник в м. Бар

У неділю 25 вересня Барська обитель Різдва св. Івана Христителя відзначала свій храмовий празник в честь Різдва Пресвятої Богородиці. Розділити радість цього свята прибули отці та брати по Чину зі Львова та Брюхович, а також із Крехова. При цій нагоді о. Йоан Школик, ЧСВВ − Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні провів приписану канонічну візитацію.

Святкові урочистості розпочалися Великою Вечірнею в переддень празника, яку очолив парох храму − о. Мелетій Батіг, ЧСВВ. В сам день празника святкову Утреню очолив ігумен Крехівського монастиря о. Іван Майкович, ЧСВВ. Урочисту святу Літургію, у співслужінні гостей-священиків, очолив − о. Йоан Школик, ЧСВВ. В час Літургії о. Протоігумен виголосив проповідь в якій наголосив на покорі Пречистої Діви Марії та її батьків Йоакима і Анни, котрі своїми подвигами показали світлий приклад боговгодного життя і служіння у сповненні Божої волі на них. По завершенні Літургії із словом подяки до прибулих отців та братів, а також вірян, звернувся парох храму – о. Мелетій Батіг. З вітальним словом до присутніх звернувся парох римо-католицького храму м. Бар – о. Роман Пархомцев і представники місцевої влади: мер міста – п. Артем Ціцурський та голова районної ради – п. Михайло Піддубний, котрі є прихожанами цієї парафії. Після чого о. Протоігумен від імені всієї Провінції подякував о. Мелетію за його труд і служіння, яке він несе у м. Бар уже 22 роки нагородивши його медаллю. Також о. Протоігумен представив нового Настоятеля для Барської обителі – о. Йосафата Герляка, ЧСВВ.

На завершення торжествених святкувань усі присутні процесійно вийшли на подвір’я монастиря, до фігури Пресвятої Богородиці, де було освячено воду та окроплено присутніх. 

Повідомив о. Климентій Грещак, ЧСВВ

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар