Перша зустріч Матерів в молитві у Вінниці

В неділю 18 червня у свято Пресвятої Євхаристії, в парафії Різдва Богородиці, що при монастирі св. Івана Хрестителя м. Бар, вперше відбулася зустріч спільнот Матері в молитві Вінницького деканату.

Ця зустріч розпочалася о 13:00. Божественною Літургією, яку у співслужінні о. Теофіла Штурмака, ЧСВВ, тутешнього провідника спільноти Матері в молитві, очолив о. Микола Дуркалець декан Вінницького протопресвітерства. Під час проповіді о. Декан звернувся до матерів із вітальним словом, заохочуючи їх до ще більшої молитви та праці над собою, для освячення власних душ та душ українських родин.

Після Святої Літургії та знайомства між собою, у катехитичному залі до матерів звернувся о. Теофіл, який наголосив на важливості таких спільнот в парафії та їх співпрацю у парафіяльному житті Церкви.

Опісля на прохання о. Декана було обрано аніматорку, що мала б представляти Матерів в молитві цілого Вінницького деканату на єпархіальному рівні. Варто відзначити, що в цій зустрічі взяло участь біля тридцяти осіб. Далі згідно статуту відбулися спільні молитви, якими завершилася ця зустріч.

Повідомив о. Теофіл Штурмак, ЧСВВ

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар