Ювілейні святкування у Лаврівському монастирі св. Онуфрія

24-25 червня, у свято св. Онуфрія відбулася проща до Лаврова нагоди храмового празника монастиря оо. Василіян та Ювілею 400-ліття Василіянського чину св. Йосафата.

У суботу, 24 червня паломники вирушили із Самбора до монастиря у Лаврові. У прощі взяли участь близько 700 осіб. Учасників паломництва радо вітали люди, які гостинно їх зустрічали.

Після прибуття у Лаврівську святиню відбулися відпустові моління. Зокрема, Божественна Літургія, яку очолив о. Миколай Микосовський, ЧСВВ, ієромонах з монастиря у смт. Покотилівка, поблизу Харкова. Після Літургії відбулась молитва на оздоровлення, освячення релігійних речей, благословення та відпуст з нагоди Ювілею 400-ліття ЧСВВ.

Неділя, день вшановування пам’яті св. Онуфрія, розпочалася акафістом, який відслужив о. Теодор Лев, ЧСВВ. Опісля відбулася Утреня у служінні о. Єроніма Гріма, ЧСВВ, віце-ректора Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського.

Відтак урочисто винесено мощі св. Онуфрія та розпочалась святкова Божественна Літургія, яку очолив о. Корнилій Яремак, ЧСВВ у співслужінні василіянських ієромонахів: Андрія Драгана, настоятеля Лаврівського монастиря, Захарії Слободяна, та Миколая Микосовського.

Завершилося святкування Ювілейним відпустом та окропленням свяченою водою.

Прес-служба osbm.in.ua

Фото: FB FrMykola Mykosovskyy

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар