Ювілейні богослужіння у Кам’янець-Подільському монастирі

Цього року в кожному василіянському осідку по світі відзначають 400-ліття відродження монашества Київської митрополії. Подібно й у храмі Пресвятої Трійці отців Василіян, що у м. Кам’янець-Подільськ, 5 червня 2017 року Божого урочисто відсвяткували цей ювілей, а також 295 років, як отці Василіяни розпочали свою діяльність у Кам’янець-Подільському та храмовий празник Пресвятої Трійці.

Напередодні празника відбулись реколекції, які проводив о. Корнилій Яремак, ЧСВВ. У сам день празника зранку відслужили Акафіст до Пресвятої Трійці, Утреню, а об 11. 00 год. розпочалась урочиста Божественна Літургія, перед початком якої відбувся процесійний обхід довкола храму. Очолив її впр. о. Віталій Попадюк, ЧСВВ, Провінційний консультор Провінції Найсвятішого Спасителя у співслужінні з о. Сергієм Крутовським, другим провінційним консультором, іншими ієромонахами та священиками. Святкову проповідь виголосив о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, ігумен Івано-Франківського монастиря.

Участь у ювілейному святкуванні також брали сестри редемптористки, парафіяни з різних василіянських монастирів, гості, добродії та жертводавці.

Після многоліття Папі Франциску, Блаженнішому Святославові, митрополиту Василію, єпископу Теодору й усім вірним, о. Макарій Солюк, ЧСВВ, настоятель храму та монастиря щиросердечно привітав і подякував усім присутнім за спільну молитву й присутність на храмовому святі. Відтак о. Віталій уділив Повний відпуст згідно розпорядження Апостольського Престолу. Процесійно вийшовши з храму, відбулось освячення й окроплення свяченою водою.

За матеріалами: osbm-kp.com.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар