Святкування в родинному селі Митрополита Андрея у день його уродин

З нагоди 152-ої річниці від дня народження Праведного митрополита Андрея Шептицького відбулася проща монашества до його родинного села Прилбичі.

Розпочалося паломництво напередодні уродин митрополита Андрея, 28 липня ввечері урочистою Вечірнею, де був присутній владика Володимир Груца, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії. В моліннях взяли участь і представники Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. Йосифа Велямина Рутського.

Опісля відбулася хода до каплиці-усипальниці родини Шептицьких, де було відслужено Панахиду.

Прочани також мали нагоду послухати про Василіянський Чин св. Йосафата, який відзначає своє 400-ліття історії. У даній презентації брати-студенти Василіянського інституту приготували розповідь про етапи монашого життя Праведного митрополита Андрея, який належав до Василіянського чину

У суботу, 29 липня зранку відбулося Велике водосвяття, Архиєрейська Божественна Літургія та молитва за прославу Праведного митрополита Андрея. Богослужіння очолив владика Ігор Возьняк, Митрополит Львівський.

Проповідь:

Завершилось святкування виставою під назвою «У прихистку Божої ласки: мати і син», де висвітлено діалоги з листування між митрополитом Андреєм та його матір’ю.

Джерело: vifbs.in.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар