Архиєрейська Божественна Літургія на початок конференції про Василіянський Чин
 Сьогодні розпочалась міжнародна наукова конференція "Чин святого василія великого: історія, сьогодення, перспективи".Архиєрейську Божественну Літургію у Львівському соборі св. Юра на початок конференції очолив Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук із владикою Іринеєм Біликом, каноніком Папської базиліки «Santa Maria Maggiore» та владикою Василієм Тучапцем, екзархом Харківським. У Літургії взяли участь також Протоархимандрит Василіянського чину св. Йосафата о. Генезій Віомар, ЧСВ, Протоігумени з різних країн, ієромонахи та ченці василіяни, священослужителі та доповідачі й учасники конференції.
У своїй гомілії Блаженніший Святослав зазначив: «Сьогодні Господь запрошує наш поглянути глибше в буття Церкви». Торкаючись сьогоднішнього Євангелія, Блаженніший Святослав підкреслив: «Рік, який Ісус благовістив є початком Божого змилування і милосердя».
Що стосується сьогоднішньої конференції Глава УГКЦ вказав, що вона має на меті пізнати глибше історію Церкви і Чину св. Василія Великого, адже «історія Василіянського чину нерозривно пов’язана з історією Київських унійних митрополитів».
Вкінці гомілії Блаженніший Святослав побажав, щоб через міжнародну наукову конференцію, присвячену Ювілею ЧСВВ всі присутні стали добрими учнями вчительки історії.
На завершення Літургії Генеральний настоятель о. Генезій Віомар, ЧСВВ подякував Блаженнішому Святославу за його присутність та молитву. Завершилось Богослужіння молитвою за Україну "Боже великий, єдиний".

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар